Będą zbierać odpady wielkogabarytowe


ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. W ten i przyszły wtorek w gminie Zarszyn zaplanowano zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Ci, którym zalegają w domu stare meble, drzwi, dywany i wykładziny czy wyposażenie łazienek będą mogli pozbyć się tych przedmiotów.

13 września (wtorek) odpady wielkogabarytowe będa wywożone z Długiego, Nowosielec, Pielni, Odrzechowej i Pastwisk. Natomiast 27 września pracownicy zabiorą je z Bażanówki, Jaćmierza, Posady Jaćmierskiej, Zarszyna, Posady Zarszyńskiej.

Odpady należy wystawić najpóźniej do godz.7:00 w dniu ich odbioru.

Należy jednak pamiętać, że pracownicy nie wywiozą zużytych urządzeń elektrycznych, elektronicznych, sprzętu AGD czy starych opon samochodowych. Te rzeczy właściciele będą musieli dostarczyć własnym transportem do punktu zbierania, który mieści się na terenie oczyszczalni ścieków w Zarszynie przy ul. Cichej 21, od 12 września do 7 października, od poniedziałku do piątku w godz.: 7:30 – 15:30.


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."