Pijany złodziej. To nie mogło się udać


ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. Policjanci w wyniku pościgu zatrzymali włamywacza, który ukradł narzędzia oraz śruby. Mężczyzna schował się przed funkcjonariuszami za sklepem. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie skradzione przedmioty. Badanie wykazało, że był nietrzeźwy.

Policjanci z posterunku w Besku, wczoraj około godz. 18, otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu kółka rolniczego w Jaćmierzu. Na miejscu ustalili, że sprawca przeskoczył ogrodzenie i po wybiciu szyby w oknie wszedł do środka. Jednak spłoszony zabrał tylko niektóre narzędzia i uciekł.

Na podstawie relacji osób, które opisywały sylwetkę oraz ubranie sprawcy, policjanci podejrzewali, kto mógł dopuścić się tego włamania.

W trakcie patrolowania miejscowości Jaćmierz funkcjonariusze zauważyli, że za sklepem chowa się mężczyzna, który nerwowo zagląda w stronę policjantów. Przypuszczając, że może to być sprawca włamania, udali się w jego kierunku, jednak mężczyzna zaczął uciekać. Zatrzymanym po krótkim pościgu, okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W wyniku przeszukania w jego plecaku ujawniono skradzione przedmioty. 26-latek przyznał się do kradzieży. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

303-113639 (1)

KPP Sanok


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."