Gmina ze statuetką programu „Przyjazna Polska”


ZARSZYN, WARSZAWA / PODKARPACIE. Gmina Zarszyn została nagrodzona w III edycji programu „Przyjazna Polska”. Spośród gmin z całego kraju wyróżnia się ze względu na dbałość o zrównoważone wykorzystanie zasobów przyrodniczych i zdrowy styl życia mieszkańców.

Galę wręczenia nagród zorganizowano w Warszawie w minionym tygodniu. To już kolejna edycja programu certyfikacyjnego „Przyjazna Polska”. Jest on skierowany do wszystkich gmin z całego kraju. Nie ma znaczenia ich wielkość, liczba mieszkańców czy położenie. Ważne jest to, aby pokazać ogólnej społeczności osiągnięcia samorządów i wypromować je.

Podczas imprezy wręczono nagrody jednostkom charakteryzującym się profesjonalnym zarządzaniem, umiejętnościami tworzenia korzyści rozwojowych oraz przedsiębiorczością. Nagrody główne, czyli statuetki przyznano pięciu wyróżniającym się gminom.

Gmina Zarszyn otrzymała statuetkę ze względu na dbałość o zrównoważone wykorzystanie zasobów przyrodniczych i zdrowy styl życia mieszkańców. Laureaci odebrali wyróżnienia z rąk dr Mieczysława Bąka, przewodniczącego komisji ogólnopolskiej programu „Przyjazna Polska”. W imieniu gminy Zarszyn uczynił to wójt Andrzej Betlej.

źródło: UG Zarszyn


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."