SIATKÓWKA: Walka do końca. Długie zgarnia wszystko (ZDJĘCIA)


ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. Wiele emocji towarzyszyło niedzielnemu spotkaniu rozgrywanemu na hali przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach. Pięć drużyn walczyło o mistrzowski tytuł. Zmierzyli się zawodnicy z Długiego, dwie drużyny z Odrzechowej, z Nowosielec i reprezentacja ZSCKR w Nowosielcach.

Trzeba przyznać, że wszystkie mecze były bardzo zacięte, a grające drużyny reprezentowały naprawdę wysoki poziom, jednakże spotkanie miało charakter zdrowej rywalizacji.

Mecz finałowy został rozegrany miedzy drużyną z Długiego, a drugą drużyną z Odrzechowej. Po emocjonującej walce wygrał zespół z Długiego. W rozgrywce nie można było zarzucić zawodnikom braku ambicji i chęci walki. Po jej zakończeniu nie zabrakło wzajemnych gratulacji.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I – Długie
II – Odrzechowa II
III – Nowosielce

Zwycięskim drużynom wręczono okolicznościowe puchary za zajęcie I, II i III miejsca oraz dyplomy dla wszystkich uczestników.

źródło: UG Zarszyn

 


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."