Piękny Jubileusz 90 – lecia Koła Gospodyń w Długiem (ZDJĘCIA) (FILM)


DŁUGIE / PODKARPACIE. Koło Gospodyń w Długiem prowadzi  swoją działalność już 90 lat. W niedzielę 21 maja 2017r. odbyła się uroczystość jubileuszowa, w której uczestniczyły członkinie koła i zaproszeni goście. W części artystycznej zaprezentowały się  Panie z KGW oraz  kapela składająca się z zaprzyjaźnionych muzyków.

Życzenia Jubilatkom złożyły władze  samorządowe w osobach Pana Andrzeja Betleja – Wójta Gminy Zarszyn i  Pana Janusza Koniecznego – Przewodniczącego Rady Gminy Zarszyn, Pan Roman Piłat prezes Regionalnego Związku  Rolników  Kółek i Organizacji Rolniczych w Jaśle przekazał jubilatkom życzenia oraz dyplomy uznania za szczególne zasługi i ofiarną pracę na rzecz rodziny, wsi i ojczyzny oraz znaczący wkład pracy w rozwój KGW dla przewodniczących KGW oraz przedstawicieli samorządu gminnego. W imieniu pracowników Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sanoku jubileuszowe życzenia złożyła Pani Władysława Stryjak.

Przewodnicząca Koła w Długiem Pani Zdzisława Wojtal pamiętała o seniorkach  koła, dziękując za aktywną  pracę i wkład w rozwój koła wręczyła im kwiaty.

Nie zabrakło wspomnień, podziękowań, a spotkanie przebiegło w bardzo miłej, wesołej atmosferze.

Źródło: UG Zarszyn


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."