Silne wiatry dały się we znaki. Strażacy jedenaście razy interweniowali przy zerwanych dachach i powalonych drzewach (ZDJĘCIA)


SANOK / PODKARPACIE. Osiem powalonych drzew, dwa zerwane poszycia dachowe i uszkodzony samochód. To bilans zdarzeń, które były efektem silnych wiatrów w powiecie sanockim. Strażacy mieli sporo pracy.

Strażacy osiem razy wyjeżdżali do zdarzeń związanych z powalonymi drzewami na drogach powiatu. Interweniowano w Pakoszówce, Pisarowcach, Pielni, Kostarowcach, Jacmierzu, Łukowem, Zagórzu i Czaszynie.

2

Dwukrotnie odbierano zgłoszenia o uszkodzonych poszyciach dachowych. Do takich akcji wyjeżdżano w Mrzygłodzie oraz w Sanoku przy Placu św. Michała, gdzie wicher zerwał blachę z dachu jednej z restauracji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 Strażacy usuwali także powalone drzewo, które uszkodziło samochód osobowy przy ulicy Szczudliki – podsumowuje dyżurny KP PSP Sanok.

foto: sanok112.pl/Marcin Kieca/OSP Kostarowce/OSP Rzepedź


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."