REKLAMA

SIATKÓWKA: Walka do końca. Długie zgarnia wszystko (ZDJĘCIA)

ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. Wiele emocji towarzyszyło niedzielnemu spotkaniu rozgrywanemu na hali przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach. Pięć drużyn walczyło o mistrzowski tytuł. Zmierzyli się zawodnicy z Długiego, dwie drużyny z Odrzechowej, z Nowosielec i reprezentacja ZSCKR w Nowosielcach.

Trzeba przyznać, że wszystkie mecze były bardzo zacięte, a grające drużyny reprezentowały naprawdę wysoki poziom, jednakże spotkanie miało charakter zdrowej rywalizacji.

Mecz finałowy został rozegrany miedzy drużyną z Długiego, a drugą drużyną z Odrzechowej. Po emocjonującej walce wygrał zespół z Długiego. W rozgrywce nie można było zarzucić zawodnikom braku ambicji i chęci walki. Po jej zakończeniu nie zabrakło wzajemnych gratulacji.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I – Długie
II – Odrzechowa II
III – Nowosielce

Zwycięskim drużynom wręczono okolicznościowe puchary za zajęcie I, II i III miejsca oraz dyplomy dla wszystkich uczestników.

[nggallery id=41]

źródło: UG Zarszyn

 

27-02-2017

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.