REKLAMA

Studio Kosmetyki Samochodowej – Detailing Sanok

Czym właściwie jest auto detailing?

Pod tym hasłem ukrywa się przemyślany, trwający nawet kilka dni proces mający na celu oczyszczenie, konserwację i renowację całego samochodu lub pojedynczych elementów jego budowy. Efektem prac będzie pojazd w stanie salonowym lub pokazowym, tak zwany show-car.

453

Auto detailing dba nie tylko o stronę zewnętrzną pojazdu – w równym stopniu skupia się na jego wnętrzu. Finalnie otrzymuje się idealnie lśniący, błyszczący egzemplarz samochodu zachwycający wyjątkowym wyglądem. W jakim celu przeprowadza się tego typu prace? Powodów może być mnóstwo. Do najpopularniejszych należy chęć podniesienia jego wartości rynkowej, zwiększenie żywotności oraz zwyczajna chęć posiadania nieskazitelnie pięknego pojazdu.

Auto detailing podzielić można ze względu na miejsce jego realizacji na zewnętrzny i wewnętrzny. Prace prowadzone w środku pojazdu skupiają się przede wszystkim na tapicerce, plastikach i innych elementach wyposażenia. Nie jest to zwykłe pranie i odkurzanie, lecz przemyślany i skrzętnie wykonywany szereg działań skupiających się na każdym detalu. Poza tekstyliami czyszczone są uszczelki, kokpit, listwy,renowacja skóry itd. Żaden szczegół nie może być pominięty – efekt finalny musi zachwycać. Poza czyszczeniem, auto detailing we wnętrzu to również zabezpieczenia i konserwacja. Do wykonania powyższych czynności używa się specjalistycznych kosmetyków niedostępnych w sklepach motoryzacyjnych.

063

W przypadku auto detailingu zewnętrznego działania skupiają się przede wszystkim na lakierze.

Nie jest to jednak zwykłe mycie i polerka, lecz mnóstwo działań, począwszy od pomiaru lakieru pozwalającego bezpiecznie wykonać usługę, przez usuwanie zabrudzeń takich jak smoła, asfalt czy owady, pozbycie się rys, zadrapań, przywrócenie utraconej głębi koloru, na nałożeniu powłoki ceramicznej skończywszy. Jedynie w ten sposób można zapewnić pojazdowi nieskazitelny blask i wygląd, który zachwyci nawet w przypadku kilkudziesięcioletnich aut.

Mamy nadzieję, że choć trochę przybliżyliśmy Państwu pojęcie auto detailingu i odpowiedzieliśmy na kilka nurtujących pytań. Jak widać na powyższych przykładach, nie jest to zwykłe czyszczenie i polerowanie, lecz szereg długotrwałych i żmudnych działań przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków używanych z rozwagą. Decydując się na auto detailing w profesjonalnej firmie można być pewnym, że auto po zabiegach tego rodzaju zachwyci wyjątkowym wyglądem i świeżością.


Przyjdź już dzisiaj!

Detailing Sanok
Tel. 510 218 803

Sanok, ul. Piastowska 57 (obok stacji LPG)

Zobaczmy się na Facebooku Detailing Sanok

 

Clipboard01

tekst sponsorowany
materiały nadesłane
22-06-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.