REKLAMA

ORLEN Lang Team Race

ORLEN Lang Team Race
17-05-2024 / 18-05-2024
Arłamów ( Hotel Arłamów, Arłamów )
Wstęp wolny

ARŁAMÓW / PODKARPACIE. Takimi wydarzeniami żyje rowerowa Polska! 18 maja w Arłamowie ORLEN Lang Team Race. - Po raz kolejny zapraszamy do Hotelu Arłamów! To nasze sprawdzone miejsce, które lubiane jest przez wielu kolarzy-amatorów, ale także przez zawodowców z WorldTouru! - mówi Czesław Lang, który odpowiada za organizację tego wydarzenia.

- ORLEN Lang Team Race to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do integracji społeczności kolarskiej. Bez względuna to, czy jesteś doświadczony czy zaczynasz swoją przygodę z rowerem, zapraszamy do udziału - zapowiada Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy i organizator wydarzenia.

W tegorocznym kalendarzu są trzy wyścigi, a pierwszy właśnie przy słynnym hotelu. W malowniczej scenerii województwa podkarpackiego można nie tylko walczyć ze sobą i rywalami, ale też odkrywać wyjątkowy region Polski. Przed kolarzami wspaniały widok na Bieszczady, a czeka ich 75 kilometrów jazdy. Wyzwaniem z pewnością będzie dwukrotne pokonanie sławnego podjazdu pod Kalwarię Pacławską, której historia sięga XVII wieku. Po wyścigu uczestnicy mogą zrelaksować się w Hotelu Arłamów, aby kolejnego dnia dopingować kolarzy z reprezentacji narodowych, którzy będą ścigać się w ramach ORLEN Wyścigu Narodów.

- Uwielbiam spotykać uczestników ORLEN Lang Team Race, bo to wspaniała społeczność ludzi, którzy kochają rower i kolarstwo. Sam nie mogę się już doczekać soboty, bo wiem, że będę wśród ludzi, którzy kochają sport, któremu i ja oddałem serce - mówi Czesław Lang.

1. etap: 18.05.2024 (sobota) ORLEN Lang Team Race - HOTEL ARŁAMÓW
2. etap: 11.08.2024 (niedziela) ORLEN Tour de Pologne Amatorów - HOTEL
GOŁĘBIEWSKI KARPACZ
3. etap: 21.09.2024 (sobota) ORLEN Lang Team Race - BYTÓW

materiał nadesłanyZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ