REKLAMA

25-latka za oszustwa internetowe usłyszała 133 zarzuty! Grozi jej 8 lat!

PODKRPACIE. 133 zarzuty – to efekt pracy policjantów referatu dochodzeniowo-śledczego z Niska. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 25-latkę, która od blisko trzech lat, oszukiwała ludzi na popularnym serwisie aukcyjnym. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

hands-g62610ea46_1280

Niżańscy policjanci z referatu dochodzeniowo-śledczego zakończyli sprawę oszustw. Efektem ich pracy było zatrzymanie, kilka dni temu, 25-letniej mieszkanki gminy Ulanów.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze ustalili, że kobieta swój przestępczy proceder rozpoczęła w 2019 roku. Na popularnym serwisie aukcyjnym, oferowała do sprzedaży m.in. karmy oraz akcesoria dla zwierząt. Zakupiony na jej aukcji towar, nigdy nie trafiał do klienta, za to pozyskane środki powiększał stan jej konta.

Policjanci ustalili tożsamość oszustki. Młoda mieszkanka gminy Ulanów ma na swoim koncie wiele oszustw. Powstałe straty wyceniono na blisko 18 tys. złotych. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latce łącznie 133 zarzutów.

Zgodnie z art. 286 kodeksu karnego za oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nisko


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PIELNIA. Osobówka stanęła w płomieniach. Spłonęła doszczętnie (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

31-03-2022

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.