REKLAMA

Tir wjechał w przystanek! 5 osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

TYCZYN / PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Tyczynie. W zderzeniu trzech pojazdów, ranne zostały osiem osób. Pięć z nich trafiło do szpitala, w tym dwie osoby piesze. Do późnych godzin wieczorowych, na miejscu, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około godzin 19.

O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony po godz. 15. Na miejsce niezwłocznie skierował ekipę wypadkowe rzeszowskiej drogówki oraz inne partole. Na miejscu natychmiast pojawił się patrol z Tyczyn, który akurat patrolował sąsiednią ulicę. Funkcjonariusze wstępnie ustalili okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Kierująca hyundaiem, 30-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc drogą wojewódzką nr 878 w kierunku Dynowa, w Tyczynie na ul. Kościuszki, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem ciężarowym. Wyniku zderzenia, zawieszenie lewego przedniego koła ciągnika siodłowego zostało uszkodzone.

Kierujący dafem z naczepą, 63- letni mieszkaniec Tarnowa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się pojazdem marki Volvo. Następnie daf zjechał na lewą stronę drogi wjeżdżając w wiatę przystankową oraz na teren prywatnej posesji. W chwili zdarzenia na przystanki znajdowali się piesi, którzy czekali na autobus.

W tym wypadku rannych został 8 osób. 5 z nich trafiło do szpitala. To troje kierujących oraz dwie osoby piesze.

Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierujących, wszyscy byli trzeźwi.

Ruch w miejscu zdarzenia był całkowicie zamknięty do godziny 19.

KMP Rzeszów


17-04-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.