REKLAMA

DŁUGIE: Utrudnienia w ruchu w najbliższą niedzielę. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze (MAPKA PARKINGU)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę – 27 sierpnia, policjanci z sanockiej komendy, wspólnie ze strażakami z OSP z terenu gminy Zarszyn, będą zabezpieczali trasę przejazdu osób uczestniczących w XXXIV Dożynkach Archidiecezji Przemyskiej i XVII Dożynkach Województwa Podkarpackiego. Utrudnienia wystąpią od skrzyżowania drogi krajowej nr 28, relacji Zator-Medyka w Długiem do skrzyżowania z drogą powiatową relacja Bażanówka – Jaćmierz w Bażanówce.

W niedzielę 27 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu od skrzyżowania na drodze krajowej nr 28, relacji Zator-Medyka w Długiem do skrzyżowania z drogą powiatową relacji Bażanówka-Jaćmierz w Bażanówce. Z uwagi na brak stałych parkingów mogących zabezpieczyć potrzeby postoju samochodów osób biorących udział w uroczystościach, planowane jest zorganizowanie parkingów na terenach zielonych położonych wzdłuż drogi powiatowej relacji Długie-Pakoszówka. W związku z tym na wskazanym odcinku przewidywany jest wzmożony ruch samochodowy i pieszy.

mapka

Szczyt przyjazdów i wyjazdów delegacji dożynkowych przewidywany jest w godzinach od 9.30 do 12 oraz od około godz. 15 do 19. Proponowane objazdy – z miejscowości Długie do Bażanówki, Strachociny i Pakowszówki (oraz w relacji odwrotnej) – drogą krajową nr 28 przez Zarszyn oraz drogami powiatowymi Zarszyn-Turze Pole i Jaćmierz-Bażanówka, z miejscowości Bażanówka do Sanoka – drogą powiatową przez Strachocinę, Pakoszówk, a następnie drogą wojewódzką relacji Domaradz-Sanok.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

źródło: KPP Sanok

mapka: Gmina Zarszyn

23-08-2017

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.