REKLAMA

FABRYKA DOMÓW GOLBALUX. Zapraszamy na dni otwarte!

WIĄZOWNICA / PODKARPACIE. Fabryka Energooszczędnych Domów Gotowych GOLBALUX z okazji 25-lecia działalności zaprasza na dni otwarte 27 i 28 lipca (sobota, niedziela) od godziny 10.00 do 15.00. W tych dniach odbędzie się promocja nowoczesnej i innowacyjnej technologii budowy domów. Z okazji jubileuszu mamy przygotowane ciekawe oferty rabatowe dla zainteresowanych. Budownictwo energooszczędne cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA FABRYKI DOMÓW GOLBALUX! 

Przyjdź, zobacz i wybierz swój wymarzony dom z jubileuszowy rabatem!

Zaproszenie dni otwarte Fabryka domów Golbalux

FABRYKA DOMÓW GOLBALUX powstała w 1994 roku. To rodzinna firma zajmująca się produkcją i montażem energooszczędnych domów gotowych w technologii pełnej prefabrykacji legarowej, szkieletowej, kanadyjskiej, z bala i półbala oraz LTC. Firma wykonuje elewacje deską fasadową, ceramiczna, tynk mineralny, sylikonowy oraz inne na życzenie klienta. Fabryka istnieje już 25 lat na rynku i posiada bardzo duże doświadczenie w budowie domów.

Firma główny nacisk postawiła na nowoczesne i innowacyjne maszyny do obróbki drewna oraz na termiczną obróbkę drewna, ktora pozwala tworzyć piękne, zdrowe i ciepłe domy. Główną zaletą produkowanych domów przez GOLBALUX, jest energooszczędność, która wiąże się z niskimi kosztami utrzymania domu. Od kilku lat firma prowadzi w fabryce B+R (badania i rozwój), dzięki czemu powstała solidna i opatentowana konstrukcja ścian, stropów i więźby dachowej. Firma dysponuje ponad 4 000 m2 hal produkcyjnych i prawie 4 ha powierzchni magazynowo-składowej. Hale wyposażono w najnowsze i innowacyjne centra ciesielskie CNC z nowoczesną linią do prefabrykacji domów. Zbudowano nowoczesną linię do produkcji wiązarów dachowych. Wszystkie cięcia, wiercenia, frezowanie, znakowanie i opisywanie elementów konstrukcyjnych domów i wiązarów dachowych odbywa się automatycznie. W przycinaniu i budowie elementów konstrukcyjnych firma uzyskuje najwyższą jakość. Elementy konstrukcyjne projektowane są komputerowo i przekazywane w formie cyfrowej do dalszej obróbki (systemy 3D CAD/CAM). Firma automatyzując procesy produkcyjne uzyskała dotąd nieosiągalną prędkość obrabianych elementów przy pełnej elastyczności i precyzji. Takie działanie zaowocowało i przyniosło korzyść klientom. Krótszy czas realizacji, gwarantowana jakość, możliwość analizy na każdym etapie wykonania cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

FABRYKA DOMÓW GOLBALUX dysponuje kilkunastoma ekipami montażowymi działającymi na terenie całego kraju. Firma posiada w swojej ofercie WIĄZARY DACHOWE, WIĘŹBY DACHOWE oraz DREWNO KONSTRUKCYJNE C24.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

22-07-2019