REKLAMA

FESTIWAL MODY I URODY. Tylka dla Pań

Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy wszystkie Panie do Galerii Rzeszów w sobotę 9 marca na niecodzienne wydarzenie, podczas którego nasze utalentowane makijażystki będą wykonywały bezpłatne makijaże, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań okulistycznych i dietetycznych, a także skonsultować się w sprawie trendów w modzie ze stylistkami. 

Pikanterii i dobrego smaku do wydarzenia doda LIVE COOKING z Wojtkiem Kasprowiczem – finalistą programu MasteChef.

Zapisz się do wydarzenia jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje oraz wziąć udział w konkursie z super nagrodami – Tylko dla Pań.

➡ W programie:

✅ LIVE COOKING z degustacją dań!!! Zaprasza WOJCIECH KASPROWICZ – Finalista VII edycji programu MasterChef. Będzie okazja do podpatrzenia tajników kuchni Wojtka, zadania mu pytań z tematyki kulinarnej oraz spróbowania dań specjalnie przygotowanych dla Pań. Zapraszamy na degustację aromatycznej zupy kukurydzianej z salsą – ok. godz. 15:00, grzybowego risotto – ok. godz. 16:30 oraz musu czekoladowego z orzechami i malinami – ok. godz. 17:30.

✅ STREFA MODY Bezpłatne porady stylistek ubioru Pokazy mody WIOSNA/LATO

✅ STREFA URODY Bezpłatne makijaże i porady pielęgnacyjne ✅ STREFA ZDROWIA Bezpłatne badania okulistyczne, porady dietetyczne i fitness.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

04-03-2019