REKLAMA

GMINA SANOK: Trwa modernizacja boiska w Prusieku (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK. Trwa modernizacja (rewitalizacja) płyty boiska do piłki nożnej oraz remont ogrodzenia wokół kompleksu. Obecnie nawierzchnia boiska jest przygotowana do montażu sztucznej trawy, a po tym zamontowane zostaną nowe bramki oraz piłkochwyty.

W ramach zadania przewidziana jest również kompleksowa modernizacja (rewitalizacja) płyty boiska do koszykówki. Prace, które rozpoczną się w najbliższym czasie polegać będą na zerwaniu nawierzchni poliuretanowej, rozbiórce części warstw podbudowy, wykonaniu nowych warstw: podkładowej wyrównawczej i sportowej oraz malowaniu linii boiskowych.

Równocześnie trwają prace przy modernizacji ogrodzenia, które wzmocniono poprzez montaż górnych stężeń na słupkach, a dodatkowo zainstalowano w nim furtki ułatwiające wejście na boisko z różnych stron. Przewidziany jest także montaż elementu małej architektury tj. stojaka na rowery. Koszt całości zadania to kwota prawie 850 000 zł.

Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

źródło: Gmina Sanok

23-09-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.