REKLAMA

GMINA ZARSZYN: Nie było czasu na nudę! (FOTO)

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Dzieci i młodzież z Gminy Zarszyn w lipcu nie miały czasu na nudę, ponieważ brały udział w zajęciach i warsztatach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Zarszynie z/s w Nowosielcach.

W ramach „Wakacji z GOK-iem” zorganizowane zostały: warsztaty wokalne i teatralne oraz sekcja szachowa. Ponadto w każdą środę miesiąca odbywały się „Środowe Animacje” w czasie których dzieci i młodzież wykonywały układy taneczne oraz ciekawe prace plastyczne: malowały farbami na folii stretch, wycinały słoneczka i tworzyły kolorowe wakacyjne plakaty. W lipcu odbyło się również spotkanie z teatrem Blaszany Bębenek w spektaklu teatralnym pt. „Podróże Baltazara Gąbki” podczas którego dzieci poznały historię Smoka Wawelskiego.

Podsumowaniem organizowanych w miesiącu lipcu zajęć była „Niedziela z GOK-iem” na którą GOK zaprosił uczestników lipcowych zajęć, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i balony oraz wszystkie chętne dzieci wraz z ich rodzicami. Na dzieci czekało wiele atrakcji: zabawy z animatorem, balonowe zoo, malowanie twarzy, Myszka Miki, dmuchana zjeżdżalnia, jazda konna, kolorowe balony, quiz z nagrodami i pokaz grupy Mażoretek „Vivid” z Jaćmierza , która zaprezentowała się w swoich układach tanecznych. Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach również przygotowała dla dzieci atrakcje takie jak: kurtyna wodna, przejażdżka quadem oraz możliwość obejrzenia wnętrza samochodu strażackiego. Nie zabrakło również stoisk gastronomicznych przygotowanych przez lokalne organizacje.

Wszystkie zajęcia odbyły się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. GOK w Zarszynie składa serdecznie podziękowania wszystkim rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje pociechy jak i wszystkim uczestnikom lipcowych zajęć i jednocześnie zaprasza do aktywnego uczestnictwa w ofercie kulturalnej przygotowanej na miesiąc sierpień. Sierpień będzie kontynuacją warsztatów wokalnych, teatralnych i sekcji szachowej ponadto zorganizowane będą warsztaty rękodzieła.

GOK w Zarszynie


05-08-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.