REKLAMA

GMINA ZARSZYN: Theatrum Mundi w Nowosielcach. Wspólne, patriotyczne śpiewanie w Długiem

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. W gminie Zarszyn uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości zaplanowano w kilku sołectwach.  

 

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach zaprasza serdecznie na uroczyste Obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada o godzinie 16:15 w Domu Kultury w miejscowości Nowosielce. Więcej szczegółów na plakacie.

Akademia z okazji Święta Niepodległości Zapraszamy serdecznie na Akademię z Okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 15:00 w Domu Ludowym w miejscowości Długie. W programie: – Wystąpienia okolicznościowe – Program artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Długiem -informacja o realizowanym projekcie pt. „Rozbudzenie poczucia wspólnoty mieszkańców wsi Długie drogą do ich większej aktywności i działań w zakresie ekonomii społecznej” – występ Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Iskra” – wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych SERDECZNIE ZAPRASZAMY Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Kobiet Gminy Zarszyn Ochotnicza Straż Pożarna w Długiem – patron projektu

 

foto nagłówek: M. Michalski/archiwum

09-11-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.