REKLAMA

GMINA ZARSZYN: Theatrum Mundi w Nowosielcach. Wspólne, patriotyczne śpiewanie w Długiem

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. W gminie Zarszyn uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości zaplanowano w kilku sołectwach.  

 

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach zaprasza serdecznie na uroczyste Obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada o godzinie 16:15 w Domu Kultury w miejscowości Nowosielce. Więcej szczegółów na plakacie.

Akademia z okazji Święta Niepodległości Zapraszamy serdecznie na Akademię z Okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 15:00 w Domu Ludowym w miejscowości Długie. W programie: – Wystąpienia okolicznościowe – Program artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Długiem -informacja o realizowanym projekcie pt. „Rozbudzenie poczucia wspólnoty mieszkańców wsi Długie drogą do ich większej aktywności i działań w zakresie ekonomii społecznej” – występ Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Iskra” – wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych SERDECZNIE ZAPRASZAMY Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Kobiet Gminy Zarszyn Ochotnicza Straż Pożarna w Długiem – patron projektu

 

foto nagłówek: M. Michalski/archiwum

09-11-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Grzegorz2018-11-09 20:02:42
0 0
Brawo dla Nowosielec za prawidłowe nazwanie święta!