REKLAMA

GROTA SOLNA w Basztogrodzie. Zapraszamy!

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Zapraszamy do nowo otwartej groty z soli himalajskiej w obiekcie Basztogród w Nowosielcach. Basztogród ukryty jest w leśnej głuszy z widokiem na Beskid Niski. To wyjątkowe miejsce u podnóża Bieszczad, w którym można zrelaksować się i odpocząć od codziennego zgiełku.

image001_15

Grota solna – to pomieszczenie wykonane jest z cegły solnej himalajskiej. Powietrze jest czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie organizmu. W grocie solnej panuje mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Grota Solna wyposażona jest w Halogenerator, który rozdrabnia czystą sól i wytwarza wysoko-dyspresyjny suchy areozol w postaci mikrocząsteczek.

Warunkiem skuteczności haloterapii jest dotarcie cząsteczek areozolu solnego do głębokich partii drzewa oskrzelowego.

Pobyt w grocie solnej korzystnie wpływa na problemy z krążeniem, obniża ciśnienie, relaksuje i łagodzi dolegliwości ze strony układu oddechowego. Wzmacnia też układ odpornościowy. Zaobserwowano korzystny wpływ przebywania w grocie solnej na osoby z nadwagą, ze skłonnością do alergii, cierpiące na niedoczynność tarczycy, przemęczone, zestresowane i z niedoborem mikroelementów. Ma to korzystny wpływ na układ oddechowy, układ nerwowy, układ krążenia oraz schorzenia układu pokarmowego takie jak choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka i zapalenie jelita grubego oraz dolegliwości skórne takie jak łuszczyca, trądzik młodzieńczy, egzema i zapalenie skóry.

Obiekt BASZTOGRÓD znajduje się na skraju lasu, posiada staw z wyspą, stadninę koni huculskich oraz altanę z piecem. Oferujemy możliwość skorzystania z sauny i ruskiej bani, wypożyczenia quadów oraz rowerów, jak również łowienia ryb.

Zapraszamy na indywidualny wypoczynek, organizujemy również eventy i przyjęcia.

Sprawdź naszą ofertę.
Zarezerwuj pobyt w grocie solnej, ruskiej bani
lub saunie bez konieczności rezerwacji noclegu!

www.basztogrod.pl

Nowosielce, ul. Basztowa 1

tel. +48 608 188 488
e-mail: recepcja@basztogrod.pl

facebook.com/Basztogrod

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane


26-11-2021