REKLAMA

IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Zarszyn ” Oldboy 35+”

ZARSZYN / PODKARPACIE. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej którzy ukończyli 35 lat, do udziału w turnieju o Puchar Wójta Gminy Zarszyn „Oldboy 35+”. Imprezę zaplanowano na orliku przy SP i Gimnazjum w Długiem dnia 01.05.2018 r.

 Zgłoszenia do turnieju przyjmują animatorzy na orliku do dnia 28.04.2018 r. lub telefonicznie pod nr tel. 664716709 lub 609510901

 

Regulamin turnieju o Puchar Wójta Gminy Zarszyn „Oldboy 35+”

1. Turniej jest przeznaczony dla mieszkańców gminy Zarszyn oraz drużyn korzystających z Orlika w Długiem, którzy ukończyli 35 lat.

2. Drużyna składa się maks. 10 zawodników. W czasie gry na boisku przebywa bramkarz plus 6 zawodników w polu. Zmiany w czasie gry odbywają się w systemie „hokejowym”.

3. Dopuszcza się do gry w każdej drużynie jednego czynnego zawodnika zarejestrowanego w klubie piłkarskim pod warunkiem, że ukończył 35 rok życia.

4. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.

5.Turniej „ Oldboy 35+” będzie rozgrywany wg przepisów gry w piłkę nożną PZPN z wyjątkiem:

– aut wykonujemy z linii bocznej – nogą.

– bramkarz przy wznawianiu gry od swojej bramki po aucie bramkowym, musi zagrać piłkę do zawodnika swojej drużyny który znajduje się na własnej połowie, jeżeli piłka minie linie środkową nie dotknięta przez nikogo wtedy zostaje przyznany rzut wolny pośredni dla drużyny przeciwnej, wykonywany z linii środkowej.

– bramkarz po złapaniu piłki w czasie akcji może zagrać piłkę do partnera w dowolny punkt na boisku.

– pierwsza żółta karta eliminuje zawodnika z gry na okres 2 minut. Drużyna gra wtedy w osłabieniu.

– druga żółta karta dla tego samego zawodnika(w konsekwencji czerwona), eliminuje zawodnika z gry do końca meczu, dodatkowo drużyna gra w osłabieniu przez okres 2 minut.

– bezpośrednia czerwona kartka dla zawodnika eliminuje go z gry do końca meczu oraz z następnego meczu swojej drużyny.

– Czerwona kartka za uderzenie przeciwnika lub chęć uderzenia w czasie, przed lub po meczu dyskwalifikuje zawodnika z gry do końca trwania turnieju.

– po bezpośredniej czerwonej kartce dla zawodnika, jego drużyna gra w osłabieniu do końca danej połowy w której został ukarany!

– W czasie meczy obowiązuje obuwie typu – Lanki, turf lub halówki.

zarszyn2

UG Zarszyn

23-04-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.