REKLAMA

NOWOSIELCE: Dziadkowie kochają bezgranicznie. Najmłodsi przygotowali dla nich niespodziankę (ZDJĘCIA)

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Dzieci z Tęczowego Przedszkola oraz „zerówki” zaprosiły swoich dziadków do wspólnego świętowania. W minioną sobotę na scenie Domu Kultury w Nowosielcach zaprezentowano pokazy taneczne do znanych utworów oraz inscenizację „Czerwony Kapturek”.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków.Dla swych maluchów zawsze mają czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają.

W podzięce za ich wielkie serce w minioną sobotę 4 lutego dzieci z Tęczowego Przedszkola oraz ze Szkoły Podstawowej w Nowosielcach z oddziału „0” wraz z wychowawcami zorganizowały uroczystość dla swoich Babć i Dziadków.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Elżbieta Burczyk oraz dyrektor Niepublicznego Tęczowego Przedszkola Małgorzata Rogowska powitały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Najmłodsza grupa „Smerfy” zaprezentowała układ taneczny do znanej piosenki z filmu „Grease”. „Krasnale” przedstawiły inscenizację „Czerwony Kapturek” i taniec do piosenki z młodości dziadków: ”Tak bardzo się starałem”. Na koniec przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Pięknie żyć”.

Dzieci ze szkoły podstawowej przygotowały scenkę o rodzinie z udziałem „Babci Gieni i Dziadka Stefana” oraz taniec „Let’s Twist Again”. Ponadto wszystkie grupy przepięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, które wzruszały swoją treścią.

Grupę „Smerfów”przygotowały: Kamila Nawalaniec i Magdalena Bieleń, „Krasnali” – Anna Niemiec i Danuta Burczyk, zaś oddział „0” Justyna Borkowska-Zając.

Na koniec spotkania wnuczęta obdarowały swoich dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

[nggallery id=39]

foto: materiał nadesłany

07-02-2017

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.