REKLAMA

NOWOSIELCE: Jubileusz 150-lecia szkoły podstawowej

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Społeczność Szkoły Podstawowej w Nowosielcach ma zaszczyt zaprosić absolwentów, byłych pracowników szkoły i mieszkańców Nowosielec na obchody Jubileuszu 150-lecia istnienia placówki.

Uroczystość odbędzie się dnia 24 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Nowosielcach. W programie:

– 11:00 – uroczysta Msza Święta w intencji absolwentów, pracowników i uczniów SP w Nowosielcach -13:30 – powitanie gości, – 14:00 – prezentacja wspomnieniowa uczniów i absolwentów -14:40 – koncert dzieci i absolwentów SP Nowosielce pod kierunkiem Pana Mieczysława Węgrzyna

– zwiedzanie szkoły;

– biesiada chłopska;

– wieczór wspomnień

W roku 2018 przypada 150 rocznica powstania w Nowosielcach ludowej szkoły podstawowej. To bardzo ważne wydarzenie w historii miejscowości. Działalność szkoły na przestrzeni minionych 150 lat jest nie do przecenienia. Tam gdzie funkcjonuje szkoła tam „tętni życie” nie tylko to codzienne, ale przede wszystkim kulturalne. W roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości, nasza społeczność obchodzić będzie jubileusz szkoły. To szczególny zbieg rocznic, dlatego jest nam miło zaprosić absolwentów i byłych pracowników na obchody tego ważnego dla naszej społeczności wydarzenia.

nowosielce

18-06-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.