REKLAMA

NOWOSIELCE: Małgorzata Bienia doceniona prze uczniów w plebiscycie „Nauczyciel na medal”

REGION, NOWOSIELCE / PODKARPACIE. W sobotę, 27 października podczas konferencji zorganizowanej przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce, odbyła się „Konferencja Szkoła dla Niepodległej” oraz Wielki finał akcji „Nauczyciel na Medal”.

Była to druga edycja plebiscytu „Nauczyciel na medal”, który odbywał się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch oraz Anny Schmidt-Rodziewicz Posła na Sejm RP. Głosowanie w pierwszym powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek (21.09 godz 12:00) i zakończyło w środę (17.10 godz.20:00). 

Laureaci zostali wybrani w głosowaniu prowadzonym osobno w Rzeszowie, Przemyślu i powiecie przemyskim, Krośnie i powiecie sanockim,krośnieńskim, Tarnobrzegu oraz pozostałych powiatach naszego województwa tym automatycznie awansowali do ścisłego etapu wojewódzkiego zachowując głosy zdobyte w pierwszym powiatowym etapie.

Głosowanie w woj.finale rozpoczęło się w piątek (19.10 godz.12:00 i zakończyło (24.10 godz 20;00).
Miło Nam poinformować,że Pani Profesor Małgorzata Bienia ze szkoły ZSCKR w Nowosielcach wygrała etap powiatowy w plebiscycie „Nauczyciel na medal” w kategorii „Nauczyciel ponadpodstawowy”. Rywalizacja o jak najwyższe miejsce była do ostatnich sekund. Ostatecznie Pani M.Bienia zajęła 12miejsce z 22 pozycji (tej kategorii).

Wiemy,że zawód nauczyciela,to nie lada wyzwanie! Dlatego wpadalismy na pomysł aby wyróznić takiego nauczyciela jak Panią Małgorzatę. Bycie nauczycielem wymaga nie tylko cierpliwości i niesamowitej wiedzy, ale również odpowiedniego podejścia do młodzieży, której chce się przekazać ogrom jaki posiada się w głowie – mówią uczniowie.

Po trzech miesiącach współpracy z Panią Małgorzatą Bienia mogę szczerze powiedzieć, że Pani Małgorzata jest bardzo dobrym nauczycielem. Dobrze wykonuje swoją pracę, potrafi tłumaczyć i przekazywać wiedzę w prosty sposób. Jest pozytywnie nastawiona do wszystkich uczniów, potrafi wysłuchać i doradzić. Zawsze cechuje się oryginalnością– opowiada jedna z uczennic pierwszej klasy.

– Pani Profesor to jeden najlepszych nauczycieli w naszej szkole, potrafi zainteresować przedmiotem, którego uczy, u niej na lekcji nikt się nie nudzi. Nigdy nie pokazuje swojego zmeczenia, uśmiech nie schodzi Jej z twarzy. Zawsze służy dobra radą każdemu uczniowi, nie tylko dla swoich wychowanków. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, jest bardzo sumienna i w to co robi wkłada wiele serca. Z chęcią podejmuje się trudnych wyzwań, np.organizacja imprez szkolnych,bankietów,przygotowanie uczniów na różnego rodzaju konkursy, które są wygrywane właśnie przez ekipy prof. Bieni. Dla Pani Pedagog nie ma granic i barier potrafi wszystko. Na dodatek jest bardzo cierpliwa i miła. Profesorka ma jeszcze wiele wspaniałych cech, lecz nie sposób ich wszystkie wymienić – dodaje uczeń szkoły.

Profesorka Małgorzata Bienia potrafiąca przekazywać swoją obszerną wiedzę tak, że nauka to czysta przyjemność. Ta wyjątkowa nauczycielka, dzięki swojej wartościowej osobowości pomaga w osiąganiu dobrych wyników w nauce i stara się służyć dobrą radą, niezależnie od sytuacji, w której się znajduje uczeń. Zawsze uśmiechnięta i przejęta swoją pracą, okazuje pomocną dłoń i za to bardzo dziękujemy – kwitują uczniowie ZSCKR w Nowosielcach.

 

maetriały nadesłane


14-11-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.