REKLAMA

PODKARPACIE. Słoneczny poranek z widokiem na Tatry. Zobacz zdjęcia! (FOTO)

REGION. W niedzielny poranek (15 marca br.) Witold Ochał uchwycił piękny widok na Tatry z Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Zobaczcie zdjęcia.

2020-03-15-01

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W niedzielę nad ranem Witold Ochał zrobił zdjęcia Tatry z Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Fotograf trafił na wyjątkowo dobre warunki do obserwowania największego masywu górskiego w Polsce.  Odległość od Tatr wynosiła około 140 kilometrów.

 Było przed siódmą. Wróciłem w porannego pleneru. Porozbierałem się z pięciu warstw ubrań, bo było zimno jak nie wiem. Zasiadłem do przeglądania zdjęć, a tu wiadomość od kolegi, że może być widać. Szybki rzut oka na kamerkę w Brzance i w pięć minut siedziałem z powrotem w samochodzie, a dziesięć później byłem na punkcie widokowym. Do końca nie wierzyłem w tą super widoczność, bo nade mną wisiały chmury. Na miejscu dosłownie oniemiałem. Sami zobaczcie dlaczego – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


15-03-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.