REKLAMA

Silne wiatry dały się we znaki. Strażacy jedenaście razy interweniowali przy zerwanych dachach i powalonych drzewach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Osiem powalonych drzew, dwa zerwane poszycia dachowe i uszkodzony samochód. To bilans zdarzeń, które były efektem silnych wiatrów w powiecie sanockim. Strażacy mieli sporo pracy.

Strażacy osiem razy wyjeżdżali do zdarzeń związanych z powalonymi drzewami na drogach powiatu. Interweniowano w Pakoszówce, Pisarowcach, Pielni, Kostarowcach, Jacmierzu, Łukowem, Zagórzu i Czaszynie.

2

Dwukrotnie odbierano zgłoszenia o uszkodzonych poszyciach dachowych. Do takich akcji wyjeżdżano w Mrzygłodzie oraz w Sanoku przy Placu św. Michała, gdzie wicher zerwał blachę z dachu jednej z restauracji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 Strażacy usuwali także powalone drzewo, które uszkodziło samochód osobowy przy ulicy Szczudliki – podsumowuje dyżurny KP PSP Sanok.

foto: sanok112.pl/Marcin Kieca/OSP Kostarowce/OSP Rzepedź

14-07-2017

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.