REKLAMA

Zapraszamy do nowo otwartego salonu sprzedaży firm TRENDHOMES oraz DREWEX

SANOK / PODKARPACIE. Budując dom czy urządzając mieszkanie należy zastanowić się nie tylko nad projektem, ale również ważna jest jakość produktu oraz rzetelność wykonawców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Firmy Drewex oraz TRENDHOMES stworzyły salon sprzedaży, w którym doświadczeni doradcy klienta pomogą w doborze stolarki okiennej, rolet, drzwi, podłóg drewnianych oraz dębowych blatów stołowych.

Firma Drewex jest producentem podłóg z naturalnego drewna. W asortymencie firmy znajdziemy lite podłogi drewniane jak i warstwowe przystosowane do ogrzewania podłogowego. Posiadamy również ekskluzywne blaty z czarnego oraz białego dębu. Tradycja firmy sięga 1990 roku, nasze produkty sprzedawane są na całym świecie, co świadczy o jakości produktu oraz rzetelności firmy.

Firmę TRENDHOMES tworzą ludzie z pasją, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Na początku prowadzenia działalności skupiliśmy się przede wszystkim na produkcji i sprzedaży stolarki aluminiowej (okna, drzwi, fasady, zabudowy), którą od początku charakteryzuje wysoka jakość wykonania, indywidualne podejście do Klienta, jak również terminowość. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę i na dzień dzisiejszy jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym jednego z największych producentów stolarki PCV oraz drewnianej na świecie – firmy Eko Okna.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie tylko sprostają Państwa oczekiwaniom, ale staną się częścią Waszego życia.

 

TRENDHOMES
Salon Sprzedaży
ul. Piastowska 3, 38-500 Sanok
kontakt@trendhomes.pl
tel. +48 735 721 222

 

 

 

 

 

 

DREWEX 
Salon Sprzedaży
ul. Piastowska 3, 38-500 Sanok
biuro.sanok@drew-ex.eu
tel. +48 532 938 252         

 

 

 

 

 

 

 

  Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane


25-04-2019