REKLAMA

Ze smacznym, lekkim i prostym jadłospisem schudłam 12 kg z Bonne Santé!

Smaczna kuchnia, widoczne gołym okiem rezultaty i wiara w swój sukces przyniosły świetne efekty oraz zagwarantowały lepsze samopoczucie. Pani Agnieszka pomimo braku czasu i dużej ilości obowiązków, zadbała o swoje zdrowie i odkryła siebie na nowo.

Pani Agnieszko, czym jest dla Pani dobre zdrowie?

Dobre zdrowie to dobre samopoczucie i stan zdrowia, kiedy czuję się naprawdę dobrze – dokładnie tak, jak czuję się właśnie teraz. To coś, o co warto zadbać niezależnie od ilości codziennych obowiązków i mnogości spraw do załatwienia.

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?

Straciłam zbędne kilogramy i o wiele lepiej się czuję… Generalnie jest mi dużo lżej, mam zdecydowanie więcej energii – ciężko to opisać, ale efekty są fantastyczne. Moje odczucia i samopoczucie są zupełnie inne aniżeli przed przejściem na dietę. Czuję się świetnie w swoim ciele i bardzo to lubię – aż nie mogę uwierzyć, że tak długo odkładałam decyzję o przejściu na dietę. Jestem szczęśliwa, że mi się udało i skorzystałam z pomocy Bonne Sante.

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?

Mogę przejrzeć się w lustrze kiedy chcę i gdzie chcę. Oprócz tego wreszcie mogę wybierać ubrania w każdym fasonie. Kiedy idę do sklepu, ekspedientka nie patrzy na mnie z góry, mówiąc, że nie ma dla mnie rozmiaru. Czuję się inaczej – jestem zadowolona z siebie, w szczególności gdy patrzę w lustro.

metamorfoza agnieszka

Co najbardziej podobało się Pani w przygotowanej diecie?

Dieta potrafi edukować – naprawdę wiele się dzięki niej nauczyłam. Teraz dbam o swoje zdrowie, jem regularne posiłki, dbam o odpowiednią ilość warzyw i owoców. Generalnie dieta jest bardzo prosta i naprawdę szybka. Z przepisów jestem bardzo zadowolona, posiłki jemy całą rodziną – kontynuuje i wykorzystuje wszystkie otrzymane przepisy.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Tak, można. Ja próbowałam na przestrzeni lat wielu różnych suplementów diety, jednak to było za mało – brakowało mi trwałego, widocznego efektu. Myślałam, że do odchudzania nie jest potrzebna dieta, jednak okazało się, że bardzo się myliłam. Dobrze dobrana dieta to jest 70% sukcesu, który jest na wyciągnięcie ręki zdrowo i bez suplementów.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Bardzo dobrze! Regularne spotkania mobilizowały mnie to do dalszej pracy nad sobą. Z tygodnia na tydzień widziałam efekty i miałam pewność, że dietetyk troszczył się o mnie. Kilogramy niemal same znikały.

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Sante okazała się najskuteczniejsza?

Regularność posiłków, cotygodniowe spotkania i sposób prowadzenia kuracji. Pierwszy raz przekonałam się na własnej skórze, że można efektywnie prowadzić kurację odchudzającą bez suplementów i innych ziół. Wszystkie produkty spożywcze w moim jadłospisie są tanie i wiele z nich znalazłam we własnej kuchni. W rezultacie myślę, że często nie potrafimy wykorzystać odpowiednio składników, które mamy w domu.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Przede wszystkim byli w szoku! Bliscy i znajomi szczerze mi gratulują, czasami nawet w pierwszej chwili mnie nie poznają. Mnóstwo osób bardzo mnie wspierało i kibicowało mi. Wiele osób przyznało, że widząc efekty, zwyczajnie mi pozazdrościło. A mąż? Jest zdecydowanie bardzo zadowolony 🙂

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante swojej najlepszej przyjaciółce?

Poleciłam i nadal polecam. Jestem bardzo zadowolona, gdy tylko mogę, to polecam kurację w Bonne Sante wszystkim moim znajomym. Gdy ktoś mówi, że obawia się przejścia na dietę, to zapewniam go, że jest to naprawdę proste i szybkie. Oczywistym jest, że wszyscy pracują i mają swoje różnorakie obowiązki, ale w międzyczasie trzeba znaleźć także czas na swoje zdrowie. Jestem tego doskonałym przykładem.

Odkryj siebie na nowo!

Cotygodniowe spotkania – to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

Indywidualna dieta – każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste. Dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.

Wsparcie i motywacja – zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet. Dzięki nam jesteś pod opieką profesjonalisty, co daje Ci gwarancję stałej troski o Twoje zdrowie i samopoczucie, a także bezpiecznej dla zdrowia kuracji. Zaufaj nam, razem nam się uda!

bonne sante
Gabinety Dietetyczne Bonne Santé
ul. Plac św. Michała 3, Sanok
+48 789 291 501 – bezpłatna konsultacja
www.bonne-sante.pl/dietetyk-sanok

 

bonne sante2

Artykuł sponsorowany

02-08-2017