REKLAMA

70 lat razem! Taki piękny jubileusz obchodziło małżeństwo z Zarszyna

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Małżonkowie Janina i Jan z Zarszyna w listopadzie świętowali niecodzienny jubileusz. Mianowicie obchodzi Kamienne Gody, czyli 70-lecie swojego małżeństwa.

Państwo Janina i Jan Kuzianik z Zarszyna obchodzili w tym miesiącu 70. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji Magdalena Gajewska, wójt gminy Zarszyn, wraz z Justyną Dziurkowską, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Zarszynie, odwiedziły dostojnych jubilatów w domu, by złożyć serdeczne życzenia z okazji tak wspaniałego jubileuszu. Wręczono kwiaty i list gratulacyjny.

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje. Jesteście Państwo przykładem tego, że upływający czas, trudy codzienności, smutki i znoje, które towarzyszą nam przez całe życie, nie stanowią przeszkody, aby pozostać wiernym miłości. Te 70 lat to wiele chwil szczęścia, uniesień i radości, które warto wspominać najczęściej, aby zachować pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Z okazji kamiennych godów życzymy Państwu zdrowia, siły, uśmiechu i nieprzemijającej miłości oraz dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym – czytamy w liście.

 

UG Zarszyn Foto: Beata Haduch

03-12-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.