REKLAMA

Bieszczady i Jezioro Solińskie w jesiennej odsłonie! (ZDJĘCIA)

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Sanok oświetlony porannym słońcem. Bieszczady skąpane w popołudniowych promieniach. Zdjęcia robione ze Szczerbanówki, Polańczyka i okolic Soliny nadesłała nam pani Krystyna Dżoń. Publikujemy ponadto zdjęcia wykonane 23 października w Polańczyku. 

foto: Krystyna Dżoń


foto: redakcja


Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.ZOBACZ TAKŻE:

Europoseł Bogdan Rzońca: Europa jest w potrzasku wpadła w sidła Putina / tvPolska.pl


26-10-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.