REKLAMA

Dachowanie samochodu. Mężczyzna uwieziony w pojeździe! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną dachowania osobowego seata. Policjanci wybili szybę, żeby wydostać kierującego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Apelujemy o ostrożność podczas jazdy, szczególnie teraz, gdy są trudne warunki atmosferyczne, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie (7 bm.), że przed miejscowością Nowa Grobla, w rowie znajduje się pojazd wywrócony na dach. Ze zgłoszenia nie wynikało, czy ktoś jest w środku. W trakcie dojazdu policjantów na miejsce zdarzenia zadzwonił sam kierujący i powiedział, że nie może się wydostać z pojazdu, do którego zaczęła wlewać się woda. Funkcjonariusze przybyli na miejsce jako pierwsi i nie tracąc czasu wybyli szybę w pojeździe i wyciągnęli kierującego.

Ze ustaleń policjantów i relacji 61-letniego kierującego seatem wynikało, że nie dostosował on prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i dachował. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy, a za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

W związku z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi, śliską nawierzchnią i intensywnymi opadami śniegu apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

KPP Lubaczów

11-02-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.