REKLAMA

GALERIA RZESZÓW. Zrób zakupy i odbierz swój prezent!

Początek września to czas powrotu do szkoły. Dla dzieci i rodziców to zawsze duże przeżycie, szczególnie jeśli chodzi o zakup szkolnej wyprawki. W tym roku nie macie się czym martwić – wszystkie artykuły szkolne kupicie oczywiście w Galerii Rzeszów, gdzie początek września to dodatkowo czas rozdawania prezentów! Największe centrum handlowe na Podkarpaciu przygotowało dla Was super konkurs!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste!

Zrób zakupy za min. 50 zł na jednym paragonie, przyjdź z paragonem na finał konkursu i odbierz swój prezent!

Finał akcji 300+ plus Prezent:

Galeria Rzeszów 7-8 września, godz. 12:00 – 20:00

Zapraszamy!


ZASADY KONKURSU:

  1. Zrób zakupy za min. 50 zł (na jednym paragonie) w dowolnym sklepie zlokalizowanym w Galerii Rzeszów w dniach od 20 sierpnia do 8 września 2018 roku;
  2. Zachowaj paragon;
  3. Przyjdź z paragonem (za min. 50 zł) na Finał Konkursu w dniach 7-8 września 2018 roku i zarejestruj się w konkursie poprzez okazanie paragonu w Punkcie Obsługi Konkursu (Galeria Rzeszów, poziom -1, obok fontanny);
  4. Zagraj w grę zręcznościową;
  5. Odbierz swoją nagrodę GWARANTOWANĄ.

Do udziału w akcji kwalifikują zakupy wszelkich produktów lub usług dokonane na terenie Galerii Rzeszów, z wyłączeniem: artykułów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, leków na receptę, a także transakcji dokonanych w kantorze i zakupów kart typu pre-paid.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, z udziału w akcji pro-sprzedażowej wyłączeni są właściciele i pracownicy sklepów zlokalizowanych w Galerii Rzeszów, pracownicy Galerii Rzeszów lub podmiotów świadczących na stałe usługi na rzecz Galerii Rzeszów (firma sprzątająca, ochrona budynku) oraz członkowie rodzin tych osób.

Organizatorem konkursu jest Galeria Rzeszów. galeria-rzeszow.pl​​

Artykuł sponsorowany materiały nadesłane

31-08-2018