REKLAMA

Gmina ze statuetką programu „Przyjazna Polska”

ZARSZYN, WARSZAWA / PODKARPACIE. Gmina Zarszyn została nagrodzona w III edycji programu „Przyjazna Polska”. Spośród gmin z całego kraju wyróżnia się ze względu na dbałość o zrównoważone wykorzystanie zasobów przyrodniczych i zdrowy styl życia mieszkańców.

Galę wręczenia nagród zorganizowano w Warszawie w minionym tygodniu. To już kolejna edycja programu certyfikacyjnego „Przyjazna Polska”. Jest on skierowany do wszystkich gmin z całego kraju. Nie ma znaczenia ich wielkość, liczba mieszkańców czy położenie. Ważne jest to, aby pokazać ogólnej społeczności osiągnięcia samorządów i wypromować je.

Podczas imprezy wręczono nagrody jednostkom charakteryzującym się profesjonalnym zarządzaniem, umiejętnościami tworzenia korzyści rozwojowych oraz przedsiębiorczością. Nagrody główne, czyli statuetki przyznano pięciu wyróżniającym się gminom.

Gmina Zarszyn otrzymała statuetkę ze względu na dbałość o zrównoważone wykorzystanie zasobów przyrodniczych i zdrowy styl życia mieszkańców. Laureaci odebrali wyróżnienia z rąk dr Mieczysława Bąka, przewodniczącego komisji ogólnopolskiej programu „Przyjazna Polska”. W imieniu gminy Zarszyn uczynił to wójt Andrzej Betlej.

[nggallery id=23]

źródło: UG Zarszyn

26-10-2016

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.