REKLAMA

„Jaś Wędrowniczek” zaprasza na „Bieg przez kostarykańskie życie od kuchni” z Gniewomirem Skrzysińskim

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na spotkanie w ramach cyklu „Wielkie Wyprawy” z Gniewomirem Skrzysińskim – pura vida, czyli biegiem przez kostarykańskie życie od kuchni oraz Wegańska Feta (kulinarne inspiracje Gniewka) już 14 grudnia (środa) – godz. 18.30.

Człowiek (z) gór, kochający wolność i słońce. Bhakti jogin, podróżnik, weganin, a przy okazji ultramaratończyk. Zawsze z ukulele oraz sporym dystansem do życia jak i samego siebie.
Spotkanie z Gniewkiem będzie swoistą podróżą przez krajobrazy Kostaryki gdzie kilka lat mieszkał, ale też poznaniem jego biegowej pasji, szczególnie idei naturalnego biegania oraz kulinarnych inspiracji.

la-fortuna

 

Na swoim vlogu pisze o sobie: Pochodzę z Bieszczadów, a od przeszło dwóch lat mieszkam na Pogórzu Strzyżowsko-Dynowskim, gdzie kreuję swą rzeczywistość. Lubię wstawać wcześnie rano, przez co  mam więcej czasu no chociażby zaparzenie yerba mate, którą raczę się kontemplując poranek. Podróże, bhakti-joga, poznawanie nowych ludzi i ich kultur, jedzenie, Bitcoin, bieganie, to główne wątki, wokół których toczy się moje życie. Lubię Snapchat, którym aktywnie działam i tworzę, pokazując różne oblicza wiejskiego życia.

Więcej o naszym gościu na: www.gniewomir.in
Zapraszamy w niezwykłą podróż z człowiekiem wielu pasji.
WSTĘP NA SPOTKANIE – Dorośli: 10 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – gratis!
Prosimy o rezerwację miejsc na część kulinarną.
WEGAŃSKA FETA – Wstęp: 25 zł/osoba
(kulinarna część odbędzie się bezpośrednio po spotkaniu).

plakat_Gniewko

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów
Tel.: 13 43 567 33, 603 364 444
e-mail: hotel@jas-wedrowniczek.pl
www.jas-wedrowniczek.pl

12-12-2016