REKLAMA

Maciuś ma bardzo chore serduszko. Grają i pomagają! Dołączysz?

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Maciek Wojtowicz cierpi na bardzo poważna wadę serca. Chłopiec już przeszedł kilka operacji, ale aby mógł wrócić do sprawności, konieczne jest kosztowne leczenie i długa rehabilitacja. Do pomocy gotowi są piłkarze lokalnych klubów, którzy 19 maja rozegrają charytatywny mecz. Podczas imprezy będą zbierać datki do puszek dla małego bohatera. Dołączycie do tej inicjatywy?

 

Maciuś przyszedł na świat 23.08.2011 r. Od urodzenia jest pod opieką lekarzy w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Cierpi bowiem na bardzo poważną wadę serca pod postacią dwu-napływowej prawej komory z zarośnięciem zastawki aorty, hipoplazją łuku aorty i malpozycją wielkich pni tętniczych. Pomimo młodego wieku Maciek przeszedł już kilka poważnych operacji na otwartym sercu ratujących jego życie.

W kwietniu 2019 roku nasz synek ponownie został poddany trudnej operacji. Stanowiła ona kolejny etap leczenia jego chorego serca. Niestety podczas zabiegu doszło do komplikacji, efektem których był udar mózgu. Obecnie stan zdrowia Maciusia jest stabilny, ale przebyty udar pozostawił po sobie negatywne skutki. Maciek ma problemy z mową oraz niedowład kończyn górnych i dolnych. Jedyną szansą, aby nasz synek wrócił do zdrowia i sprawności, jest kosztowne leczenie i natychmiastowa rehabilitacja, na które nas nie stać – piszą rodzice chłopca.

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi WIELKIEGO SERCA o pomoc finansową. Gorąco wierzymy w to, że przy Państwa wsparciu uda się zebrać potrzebne środki na leczenie i rehabilitację naszego kochanego synka, który dzielnie walczy z wieloma przeciwnościami losu – dodają.

PRZYJDŹ NA MECZ I RZUĆ DO PUSZKI MAŁY DATEK NA LECZENIE MACIUSIA ! POKAŻ, ŻE JEGO LOS NIE JEST DLA CIEBIE OBOJĘTNY !

Zbiórka pieniędzy na leczenie małego Maćka odbędzie się na stadionie w Grabownicy Starzeńskiej podczas ligowego meczu miejscowego Górnika z Cosmosem Nowotaniec. Start niedziela 19. Maj 2019 r. godz. 16:30. ZAPRASZAMY !

Pomoc finansową na leczenie można również kierować na konto: Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL   17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW  koniecznie z dopiskiem: ZC 6285 Maciej Wojtowicz

POMÓC MOŻNA TAKŻE TUTAJ – NA POMAGAM.PL

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ, NAWET NAJDROBNIEJSZĄ WPŁATĘ NA LECZENIE I REHABILITACJĘ NASZEGO DZIECKA.  Monika i Grzegorz Wojtowiczowie – rodzice Maciusia

materiały nadesłane

14-05-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.