REKLAMA

MYMOŃ: Toyotą wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w audi. 33-latka była pijana (FOTO)

MYMOŃ / PODKARPACIE. Wczoraj w Mymoniu doszło do zdarzenia drogowego. Pijana 33-latka nie ustąpiła pierwszeństwa i wjechała w audi. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Sanocka policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała o 19.55.

Jak relacjonuje Anna Oleniacz z sanockiej komendy, kobieta podróżująca toyotą jechała z Sieniawy w kierunku Odrzechowej. 33-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego nie zatrzymała się na stopie i wjechała w prawidłowo jadące audi, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Z relacji świadków wynika, że 33-latka po tym zdarzeniu próbowała oddalić się z miejsca zdarzenia, jednak finalnie to jej się nie udało.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariuszy przebadano kierujących na stan alkoholu w wydychanym powietrzu. 22-latek kierujący audi był trzeźwy, natomiast 33-latka miała ponad 0,85 promila alkoholu.

Oboje kierujących trafiło do szpitala, jednak ich obrażenia okazały się niegroźne.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, prowadzone jest postępowanie. 33-latka odpowie za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdy mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

foto: OSP Besko/FB

 


05-12-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.