REKLAMA

NOWOSIELCE: Przedszkolaki zrobiły dziadkom niespodziankę. Zobacz FOTORELACJĘ!

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola w Nowosielcach  ugościły swoje babcie i dziadków. Niespodzianka wypadła świetnie, a dziadkowie z pewnością zapamiętają ten na dzień na długo.

Maluchy długo czekały na ten moment. Miniony poniedziałek przyniósł szczególnie piękne, wzruszające chwile dla dzieci, ich babć i dziadków oraz wszystkich pracowników Tęczowego Przedszkola w Nowosielcach.

Przedszkolaki chcąc pokazać ogromną miłość, jaką darzą Babcie i Dziadków, zaprezentowały się w tańcach ludowych i inscenizacjach w Domu Kultury w Nowosielcach. Seniorzy, którzy zasiedli na widowni, obejrzeli nie lada przedstawienie. Wyjątkowe, bo stworzone z najszczerszych serduszek maluchów. Dziadkowie z tego wyjątkowego spotkania nie wyszli z pustymi rękami. Zostali obdarowani specjalnymi kalendarzami, wykonanymi przez kochane wnuczęta. Był też słodki poczęstunek, wiele wzruszeń, wspomnieć i uśmiechów. Niektórzy dziadkowie pokonali setki kilometrów, aby móc obejrzeć niespodziankę przygotowaną specjalnie dla nich.

To nie ostatnie takie spotkanie. Przedszkolaki z pewnością zaskoczą ich jeszcze nie raz.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

[nggallery id=61]

05-02-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.