REKLAMA

PAKOSZÓWKA: Zapakował szczeniaki do reklamówki i je wyrzucił! (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W Pakoszówce znaleziono reklamówkę, w której ktoś wyrzucił trzy szczeniaki. Pieski czekała pewna śmierć. Jak podkreśla Aneta Zaleska ze Społecznego Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, jeśli właściciele nie chcą mieć małych kotków czy piesków, warto pomyśleć o sterylizacji pupili.

 Takie trzy maleństwa zostały znalezione w reklamówce w Pakoszówce, wyrzucone na pewną śmierć. Nie ma czego komentować. Najgorsze jest jednak to, że przy tak niskiej świadomości właściciela suczki-matki, kolejne mioty też tak będą kończyć. Właściciel powinien wysterylizować suczkę! Koniecznie – podkreśla Aneta Zaleska.

Jak dodaje nasza rozmówczyni, jest taka możliwość, że właściciele, którzy nie mogą sobie na to pozwolić ze względów finansowych, mają możliwość zwrócenia się o pomoc do swojej gminy bądź do STOnZ. Sterylizacja to sposób na walkę z bezdomnością niechcianych zwierząt. Schroniska już i tak pękają w szwach.

Może wśród naszych Czytelników znajdą się nowi właściciele tych ślicznych szczeniaczków?

Pieski mogą mieć około 5 tygodni. Pilnie poszukiwane są dla nich nowe domy.

 Oddamy je tylko w odpowiedzialne ręce – kwituje Aneta Zaleska.

Dla zainteresowanych adopcją informacje są udzielane pod nr tel.: 793160873

 

foto: STOnZ Sanok

31-07-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.