REKLAMA

Piękne zdjęcia komórki burzowej na Podkarpaciu! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Piękne zdjęcia chmury szelfowej przechodzącej w niedzielę (7 czerwca br.) przez Rzeszów uchwycił Witold Ochał. Malownicza komórka burzowa zmieniała swój kształt z minuty na minutę. Zobaczcie zdjęcia wykonane w miejscowości Dąbrowa (powiat rzeszowski, gmina Świlcza).

2020-06-07-04

Foto: Witold Ochał / witoldochal.blog

– Dzisiaj mieliśmy najbardziej burzowy dzień w tym roku. Ja oczywiście wyjechałem na spotkanie burzy, która zmierzała w moje okolice. Zaczęło się w Bieszczadach i burza niespiesznie zmierzała w stronę Rzeszowa. Było niedługo po 15-stej, kiedy wsiadłem w auto i pojechałem przed czoło burzy do miejscowości Dąbrowa w powiecie rzeszowskim. Bardzo szybko w moją stronę zbliżała się potężna chmura szelfowa, która rosła z minuty na minutę. Miałem to szczęście, że nie padało i praktycznie do ostatniej chwili mogłem robić jej zdjęcia – opisuje Witold Ochał, autor fotografii.

Wtedy zacząłem odwrót, a już po kilkunastu minutach dopadł mnie intensywny deszcz, wiatr i grad wielkości 5-7 mm. Na szczęście obyło się bez strat i cały dotarłem do domu – dodał Witold Ochał.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


07-06-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.