REKLAMA

Piorun uderza w dom! VIDEO (BEZ CENZURY)

PODKARPACIE. Jeden z mieszkańców wsi Wyręby w gminie Dynów zarejestrował uderzenie pioruna w dom podczas jednej z nawałnic, jakie przeszły przez Podkarpacie w miniony weekend. Jak udało nam się dowiedzieć, na szczęście nikomu nic się nie stało. Publikujemy materiał video. Uwaga! Bez cenzury.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 27 czerwca podczas jednej z nawałnic, które pustoszyły Podkarpacie w miniony weekend. Do uderzenia pioruna w dom doszło we wsi Wyręby w gminie Dynów w powiecie rzeszowskim.

Według relacji, do których dotarliśmy, na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie interweniowali też strażacy z komendy miejskiej w Rzeszowie.

Jeśli chodzi o miejscowość Wyręby i dzień 27.06.2020 nie odnotowaliśmy żadnej interwencji dotyczącej wyładowania elektrycznego – mówi nam bryg. mgr inż. Grzegorz Wójcicki, Oficer Prasowy KM PSP w Rzeszowie.

Dom zamieszkują dwie starsze osoby.

Skończyło się na strachu. Ze zdrowiem mieszkańców domu wszystko jest w porządku. Nie doszło do żadnego pożaru, nie było potrzeby wzywania straży pożarnej, choć cały czas w gotowości byli strażacy z OSP Wyręby – relacjonuje Agnieszka Wróbel, sołtys wsi Wyręby.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W powiecie brzozowskim walczyli z wodą! NAGRANIA Z AKCJI

Nawałnica w okolicach Jasła i Krosna. Zalane ulice, podtopienia! (VIDEO)

Potężny żywioł! ZDJĘCIA obrazujące ogrom zniszczeń (FOTO)

FOTO: asp. sztab. Tomasz Flak z KP PSP w Przeworsku

foto nagłówek: grafika poglądowa

źródło video: Youtube.com / Warner Boos


29-06-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.