REKLAMA

PODKARPACIE. Piękny widok na Tatry o poranku! (ZDJĘCIA)

REGION. W sobotni poranek (6 czerwca br.) Witold Ochał uchwycił piękny widok na Tatry z Wiśniowej (pow. strzyżowski), ze Szkodnej (pow. ropczycko-sędziszowski i z Zagorzyc (pow. ropczycko-sędziszowski). Zobaczcie zdjęcia.

2020-06-06-02

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W sobotę nad ranem Witold Ochał wykonał piękne zdjęcia Tatr widzianych z Podkarpacia. Fotograf trafił na wyjątkowo dobre warunki do obserwowania największego masywu górskiego w Polsce.

Wstawanie rano na zdjęcia późną wiosną i latem? O tej porze zdarza mi się to niezwykle rzadko. Co za zbieg okoliczności, że to własnie dziś coś mnie tknęło do pobudki, bo widoki były niesamowite. Idealne warunki do dalekich obserwacji.Kiedy po wschodzie słońca Tatry pokazały się w całej swojej okazałości, już wiedziałem że nie zrywałem się o świcie na darmo. Odwiedziłem trzy miejscówki skąd można je obserwować – Wiśniowa, Szkodna i Zagorzyce – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


06-06-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.