REKLAMA

UWAGA UDOSTĘPNIJ! Trwają poszukiwania zaginionego Mariusza Michalika!

RZESZÓW / PODKARPACIE. We wtorek 5 stycznia 2021 roku zaginął mieszkający w Rzeszowie Mariusz Michalik. Trwają jego poszukiwania. We wtorek 26 stycznia o godzinie 9:00 w rejonie Żwirowni odbędzie się zbiórka chętnych wolontariuszy, którzy wraz policją i strażą będą poszukiwać zaginionego mieszkańca Rzeszowa.

Bez nazwy-2_4

Foto: zaginiony Mariusz Michalik / materiały prywatne rodziny

Zaginiony Mariusz Michalik był ostatnio widziany w Rzeszowie przy ulicy Grabskiego, między godziną 21:00 a 22:00, gdy wychodził z mieszkania, które wynajmuje z kolegami.

Mężczyzna miał wyjść na chwilę, by zapalić papierosa, jednak do mieszkania już nie wrócił. Mariusz Michalik był ubrany w bluzę koloru niebieskiego. Jego telefon nie odpowiada, a wszystkie rzeczy należące do zaginionego pozostały w mieszkaniu.

 

  • We wtorek 26 stycznia o godzinie 9:00 w Rzeszowie przy ulicy Grabskiego w pobliżu Żwirowni odbędzie się zbiórka osób chętnych do pomocy w poszukiwaniach zaginionego Mariusza Michalika.

Tego dnia policja ze strażą pożarną ponownie, przy pomocy sprzętu, będzie przeszukiwać brzeg Wisłoka i zbiorników w okolicach Żwirowni.

   


   

Rysopis: wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu. Na co dzień nosi okulary.

Rodzina Mariusza Michalika prosi o kontakt każdego, kto posiada informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Informacje na temat zaginionego można zgłaszać, dzwoniąc bezpośrednio do rodziny, tel. 600 956 749 lub kontaktując się funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.

25-01-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.