REKLAMA

Salon JANAS przy ul. Sienkiewicza. Podłogi do Twojego wnętrza

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu „Janas’’. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapotrzebowania klientów w dziedzinie parkieciarstwa. Jesteśmy na rynku już od 5 lat, natomiast samymi usługami montażowymi i parkieciarskimi zajmujemy się już od ponad 10 lat.

W naszym salonie firmowym w Sanoku, oferujemy możliwość zakupu desek podłogowych, tarasowych, elewacyjnych, w wielu gatunkach drewna począwszy od klasycznego dębu aż po wszelakie rodzaje drewna egzotycznego wszystko to wraz z usługą montażową. Oferowane przez nas deski są w wersji surowej, olejowanej i lakierowanej.

Pasja właściciela poprowadziła jego firmę do szybkiego rozwoju. Najpierw małej jednoosobowej, a teraz zatrudniającej z roku na rok większą grupę profesjonalnych pracowników. W swoim dorobku firma ma wiele wykonanych prac, ale przede wszystkim grupę usatysfakcjonowanych klientów

‘’Janas’’ to przede wszystkim:

CHARAKTER – myśląc o różnorodnych potrzebach naszych klientów stworzyliśmy bogatą gamę produktów z polskiego i egzotycznego drzewa. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem – traktujemy je z należytą troską. Umożliwiamy naszym klientom indywidualny dobór wykończenia podłogi, zapewniamy dogodne terminy realizacji, staramy się realizować najbardziej wyszukane projekty.

JAKOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ, ESTETYKA – to nasz priorytet. Pomagamy w doborze materiałów drewnianych i odpowiedniej chemii do konserwacji, renowacji już gotowych parkietów. Pracujemy na sprawdzonych produktach, co daje gwarancję na uniknięcie przykrych niespodzianek. Zakres prac obejmuje prace począwszy od wylewek, montażu podłóg po konserwację i pielęgnację podłóg z drewna.

NOWOCZESNOŚĆ – dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustanie poszukujemy najlepszych gatunkowo surowców w kraju i na świecie.

W tym momencie działalność firmy opiera się na dwóch filiach, w Sanoku i Krakowie. W Sanoku firma prowadzi salon aranżacji wnętrz drewnianych do którego serdecznie Państwa zapraszamy. Salon mieści się przy ul. Sienkiewicza 7. Oferta salonu obejmuje głównie:

  • podłogi drewniane (deski i parkiety podłogowe)
  • panele oraz listwy podłogowe
  • deski tarasowe i elewacyjne (drewniane oraz kompozytowe)
  • drzwi z drewna litego, klamki do drzwi
  • schody

Oprócz wyżej wymienionych produktów salon jest zaopatrzony też w towary takie jak na przykład: lakiery i oleje do konserwacji drewna różnego gatunku czy środki pielęgnacyjne do podłóg.

Cały asortyment objęty jest fachowym doradztwem wraz z możliwością wykonania usługi montażowej zakupionego towaru.

Towar wraz z usługą montażową jest oferowany w korzystnej cenie z rabatem 15%.

Adres salonu:
Sanok, ul. Sienkiewicza 7
Tel: 13 42 60 036, 600 830 854

Zapraszamy!

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszych realizacji oraz naszego salonu.

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

24-10-2018