REKLAMA

KORONAWIRUS: Jak przygotowany jest nasz szpital w Sanoku? Pyta poseł Rząsa

SANOK / PODKARPACIE. Do posła PO Marka Rząsy sukcesywnie spływają odpowiedzi z podkarpackich szpitali na interwencję poselską i pytania zadania w sprawie stanu przygotowań lecznic do walki z epidemią koronawirusa. Jedną z pierwszych placówek, które udzieliły rzeczowych odpowiedzi był szpital w Sanoku.

grafika poglądowa

O zapytaniu Marka Rząsy pisaliśmy kilka dni temu tutaj: Poseł sprawdza stan przygotowań podkarpackich szpitali. Poseł zwrócił się do dyrektorów szpitali funkcjonujących na terenie województwa w sprawie stanu przygotowania do działań w warunkach pandemii koronawirusa.

W piśmie zadano kilka precyzyjnych pytań. Odpowiedzi mają pomóc w określeniu zabezpieczenia medycznego mieszkańców Podkarpacia w przypadku rozprzestrzenienia się groźnego wirusa na teren całego województwa.

Do tej pory, do parlamentarzysty spłynęło pięć z dziesięciu odpowiedzi. Jedną z pierwszych placówek, które przygotowały szczegółowe dane był szpital w Sanoku. Prezentujemy cały raport.

źródło: Red., materiały nadesłane

30-03-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.