REKLAMA

Uszkodził samochody, ogrodzenie i słup energetyczny

BAŻANÓWKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym kierujący bmw uszkodził dwa pojazdy, ogrodzenie oraz słup energetyczny. 38-latek był pijany. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2,4 promila alkoholu. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Na zdjęciu widać przód uszkodzonego pojazdu marki BMW. W tle elementy ogrodzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19, w miejscowości Bażanówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki BMW, 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jadąc w kierunku Strachociny, na łuku drogi stracił panowie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd marki Reanult Trafic. Następnie kierujący uszkodził ogrodzenie, wjechał na prywatną posesje i uderzył w stojące tam bmw i w słup energetyczny.

Po przeprowadzeniu badania na stan trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. 38-latek jechał sam. Nie odniósł poważnych obrażeń.

Mężczyzna już wkrótce za swój czyn opowie przed sądem. 38-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Besku.

KPP Sanok

19-10-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.