REKLAMA

WATAHA 3: Ruszają zdjęcia w Bieszczadach! Poszukiwani statyści w każdym wieku

SANOK, REGION / PODKARPACIE. Na ekrany wróci „Wataha” z 3 sezonem. Kontynuacja popularnego serialu o bieszczadzkich pogranicznikach to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Zdjęcia ruszają w lutym, poszukiwani są statyści. Natomiast kiedy premiera? Ta kwestia na razie jest owiana tajemnicą.

Zarówno pierwszy jak i drugi sezon Watahy cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Kiedy w finałowej scenie drugiego sezonu Wiktor Rebrow został oczyszczony z zarzutów i otrzymał propozycję powrotu do służby, w przestrzeni medialnej pojawiły się różne głosy. Jedni byli przekonani, że to już koniec serii inni, że jeszcze usłyszymy o losach bohaterów serialu.

Na ten moment producenci nie zdradzają o czym będą kolejne odcinki, ani też ile ich będzie. Aczkolwiek wątków do kontynuacji może być całkiem sporo. Zasadnicze pytanie, czy Rebrow przyjmie propozycję powrotu do służby? Jak potoczyły się losy prokurator Igi Dobosz po tym, jak zabiła Halmana? Co z kłopotami zawodowymi Konrada Markowskiego, komendanta Placówki Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych? Czy wrócą starzy bohaterowie, czy może pojawią się nowe twarze?

Jeszcze w grudniu 2018 roku na Facebookowym profilu HBP Polska pojawiła się krótka zajawka. Aktorzy czytają opis sceny przed barem. Pod postem pojawiła się wzmianka: „Już gdzieś czytałeś o trzecim sezonie Watahy? Wataha też czytała…„, co wzbudziło olbrzymie zainteresowanie i aprobatę wszystkich miłośników serialu.

Źródło: HBP Polska/Facebook

 

Wiemy, że na plan wracają: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Ruszają zdjęcia do Watahy 3!

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już 17 lutego. Poszukiwani są statyści. Chcielibyście wystąpić w tej produkcji? Sprawdźcie jak to zrobić!

W nagraniach kolejnego sezonu WATAHY, czyli najchętniej oglądanego serialu HBO, wezmą udział statyści i epizodyści STARS Impresariatu. Na początek zapisujemy chętnych, w każdym wieku! Z okolic Bieszczadów! Jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach, prześlijcie aktualne zdjęcie, nr telefonu, imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na adres wataha@stars-impresariat.pl – czytamy na Facebooku Stars Impresariat Filmowy.

Mało tego, agencja castingowa poszukuje także najmłodszych statystów.

Na plan 3. sezonu „Watahy” szukamy dzieci o egzotycznej urodzie! Dziewczynek i chłopców, w wieku 3-13 lat, tylko z województw małopolskiego i podkarpackiego. Zdjęcia 17 lutego w Bieszczadach – czytamy w kolejnym poście na Facebooku. 

Zgłoszenia, czyli imię i nazwisko dziecka i rodzica, numer kontaktowy, wiek i aktualne zdjęcia oraz miejsce zamieszkania należy przesłać na: wataha@stars-impresariat.pl.

Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon „Watahy”. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówił Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek.

***

Wataha to polski kryminalno-sensacyjny serial telewizyjny emitowany przez HBO Polska od 12 października 2014. Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ekipa filmowa ponownie wróciła w Bieszczady w październiku 2016 roku. Nowe odcinki były kontynuacją poprzednich. Obraz na małym ekranie cieszył sie wielką popularnością.

Warto podkreślić, że, fantastyczne tło muzyczne tworzyły wykorzystane utwory bieszczadzkiego zespołu „Tołhaje”.

Miłośnicy serialu mogą ruszyć śladem bohaterów po Bieszczadach. źródło: HBO Polska

 

   

zdjęcia: Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO

 

22-01-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.