REKLAMA

Zawody drwali w Nowym Łupkowie. Atrakcje dla całych Rodzin!

NOWY ŁUPKÓW / PODKARPACIE. Ideą organizacji zawodów drwali jest podnoszenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych drwali operatorów pilarek spalinowych, upowszechnienie bezpiecznych i wydajnych metod pracy niestwarzających zagrożenia dla środowiska, oraz upowszechnianie wiedzy na temat pozyskania drewna i funkcjonowania gospodarki leśnej.

W ramach wydarzenia przewidziane jest wiele atrakcji: darmowa degustacja dziczyzny (w tym pieczony dzik), gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, instruktaż łucznictwa oraz efektowne pokazy w wykonaniu OSP Nowy Łupków oraz Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, jazda konna, dmuchane zjeżdżalnie. Organizator zadbał o atrakcyjne konkursy i cenne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w ,,Rajdzie rowerowym śladami Wielkiej Wojny” (zapisy pod nr tel. 503 942 955).

Wśród atrakcji przewidziano występy zespołów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie Jerzy Krupa oraz DJ MUSICTAO.

W trakcie powyższego wydarzenia Nadleśnictwo Komańcza przygotuje stoisko edukacyjne, które swoją tematyką będzie nawiązywać do promocji drewna jako surowca ,,doskonałego”, będzie także mowa o gospodarce leśnej oraz ochronie przyrody. Na stoisku Dobre z Lasu będzie można za darmo skosztować wyrobów z dziczyzny i produktów pochodzenia leśnego (w tym pieczonego dzika).

materiały nadesłane

14-07-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.