REKLAMA

Zespół HiT SANOK nagrodzony złotą płytą! (KLIP VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Związek Producentów Audio Video z siedzibą w Warszawie za singiel Czarownica, Białe łabędzie MIX przyznał ogólnopolskie wyróżnienie – złotą płytę dla HiT SANOK. Teledysk jest dostępny w serwisie YouTube i od momentu publikacji zanotował ponad 6 milionów wyświetleń.

Nagrywając ten mix nie spodziewaliśmy się, że będzie on aż tak popularny. Mamy kilka utworów w sieci, których oglądalność przekroczyła milion, ale wynik tego singla jest dla nas samych ogromnym zaskoczeniem – mówi Arkadiusz Habrat, założyciel HiT SANOK.

Redakcja: Singiel, za który otrzymaliście wyróżnienie jest także dostępny na płycie CD.

HiT SANOK: Tak. Płytę wydaliśmy w ubiegłym roku (nagrana w innym składzie), na której poza nagrodzonym singlem znajduje się kilkanaście innych utworów, w tym dwie autorskie kompozycje naszego zespołu.

Redakcja: Nie poprzestaliście tylko na jednym krążku, prawda?

HiT SANOK. Zgadza się. W roku 2018 nagraliśmy płytę z kolędami, która zawiera 12 utworów, w tym jedną, autorską pastorałkę HiT SANOK, a w roku 2019 wydaliśmy dwie kolejne płyty, które cieszą się ogromną popularnością – mówią wokalistki zespołu Diana i Justyna.

Redakcja: Gdzie można posłuchać utworów wykonywanych przez HiT SANOK?

HiT SANOK: Najlepiej w serwisie YouTube na naszym oficjalnym kanale link: KLIKNIJ.

Redakcja: Czy spodziewaliście się takiej nagrody?

HiT SANOK: Złota płyta to marzenie każdego muzyka, nam udało się to marzenie spełnić. Nie spodziewaliśmy się na pewno takich wyników oglądalności – nasze utwory w sieci są obecnie wyświetlane każdego miesiąca ponad 1,5 miliona razy. Dla nas to ogromna motywacja do dalszej pracy. Podziękowania należą się naszym widzom, którzy wielokrotnie w wiadomościach do nas piszą, że nasze wykonania towarzyszą im każdego dnia. Nie są to tylko widzowie z Polski – otrzymujemy wiadomości od polaków z Ameryki, Anglii, Niemiec i innych krajów. Płyta z kolędami została bardzo pozytywnie odebrana na Florydzie – takiego rozmachu, który przełożył się na otrzymanie złotej płyty nikt się nie spodziewał. Wcześniej HiT SANOK był już nagradzany m.in statuetką za profesjonalną obsługę wesel oraz jako lider biznesu, ale złota płyta jest dla nas zdecydowanie wyjątkowym wyróżnieniem.

Redakcja: Jakie zatem macie dalsze plany?

HiT SANOK: Z takim wyróżnieniem nie możemy zawieść sympatyków naszego zespołu. Na przełomie stycznia i lutego planujemy nagranie i wydanie dwóch nowych płyt, które mamy nadzieje zostaną równie pozytywnie odebrane.

Redakcja: Czy płyty są w sprzedaży?

HiT SANOK: Tak, można je kupić na oficjalnej stronie zespołu HiT SANOK pod adresem www.hitsanok.pl/cd.

Redakcja: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów.

HiT SANOK: Dziękujemy – do zobaczenia na koncertach i imprezach.

Tekst Sponsorowany

25-10-2019

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.