REKLAMA

GMINA ZARSZYN: Magdalena Gajewska wygrywa z Andrzejem Betlejem

 

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. W gminie Zarszyn dogrywka w wyborach samorządowych przyniosła zmiany na stanowisku wójta. Wieloletni włodarz ustąpił miejsca młodej kandydatce.

Wgminie Zarszyn wójt Andrzej Betlej ustąpił miejsca Magdalenie Gajewskiej. I tak na Andrzeja Batleja zagłosowało 1658 osób, co daje wynik 45,84% poparcia. Natomiast na Magdalenę Gajewską swój głos oddało 1959 głosujących, czyli 54,16%.

05-11-2018

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

ThomasBremn2023-03-18 16:25:58
0 0
Otwarcie swej nazwy wówczas nie lada wyzwanie. Drinkiem z najistotniejszych ruchów na trasie do przypadku jest promocja firmy. W teraźniejszych czasach, w dobie internetu, drinkiem z najważniejszych narzędzi promocji jest część internetowa. Aby zacząć, warto sięgnąć z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne nastawienie do punktu. Ważnym etapem jest jednocześnie wypozycjonowanie strony w Google. Żeby to dojść, warto wziąć z usług specjalistów SEO, którzy ułatwią w optymalizacji ściany oraz pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce. Kolejnym podstawowym tematem jest promocja w Google, jaka potrafi przyciągnąć potencjalnych nabywców. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie przyjść do klientów zainteresowanych daną branżą. np: firma reklama Nie chodzi zapominać i o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które pozwoli na wyświetlanie wiedz o spółce w efektach wyszukiwania. Podsumowując, na starcie trudnej podróży do sukcesu warto wykorzystać spośród dopłat specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować część w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe oraz udostępnić wiedze o marce w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja marki będzie aktywna, a potencjalni użytkownicy z możliwością znajdą Twoją firmę w Internecie.