REKLAMA

6. Urodziny Galerii Rzeszów i moc atrakcji dla Klientów!

Z okazji 6. Urodzin Galeria Rzeszów przygotowała dla Klientów weekend pełen atrakcji. W piątek 9 listopada Gościem Specjalnym Magdalena Pieczonka. Słynna wizażystka gwiazd przeprowadzi warsztaty Master Class oraz wyłoni zwycięzców konkursu pt. Stwórz Urodzinowy LOOK. W drugim dniu Urodzinowego Weekendu, 10 listopada, zapraszamy do Galerii Rzeszów na koncert Natalii Kukulskiej! A do tego przez cały weekend czekają na Was wielkie Urodzinowe Rabaty!

Pierwszy dzień Urodzin – 9 listopada

Pokazy wizażystów, porady specjalistów, warsztaty oraz najnowsze trendy kosmetyczne – w urodzinowy piątek, 9 listopada Galeria Rzeszów zaprasza na Beauty Day poświęcony pielęgnacji i urodzie.

W piątek 9 listopada Gościem  Specjalnym 6. Urodzin Galerii Rzeszów będzie Magdalena Pieczonka. Słynna wizażystka gwiazd przeprowadzi warsztaty Master Class oraz wyłoni zwycięzców  konkursu pt. „Stwórz Urodzinowy LOOK”.

Warsztaty urodowe prowadzone przez Magdalenę Pieczonkę połączone z pokazami na modelkach będą niewątpliwie gratką dla miłośniczek makijażu i wizażu. Będzie to również okazja do podpatrzenia trików wizażystki, posłuchania jej porad z zakresu urody i wizażu oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i  produktami. Chcecie zadać kilka pytań Magdalenie Pieczonce, lub zrobić z nią zdjęcie? Zapraszamy do Galerii Rzeszów, 9 listopada, od godziny 15:00

Zapisy na warsztaty Master Class odbywają się za pośrednictwem profilu facebookowego Galerii Rzeszów, w wydarzeniu „Warsztaty Master Class z Magdaleną Pieczonką w Galerii Rzeszów”. Dołączenie do tego wydarzenia gwarantuje najlepsze miejsce siedzące na widowni podczas warsztatów.

A jeśli chcecie sprawdzić się w makijażowym wyzwaniu i otrzymać specjalne nagrody od Magdaleny Pieczonki, koniecznie weźcie udział w konkursie „Stwórz Urodzinowy LOOK”!  Zaszalejcie z makijażem, fryzurą i stylizacją ubraniową, stwórzcie idealny look na 6. Urodziny Galerii Rzeszów! Przedstawcie efekt na sobie lub na modelce i wyślijcie zgłoszenie, a będziecie mieli szansę wystąpić na jednej scenie z jedną z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych makijażystek w Polsce, która wybierze zwycięzcę i wręczy wspaniałe nagrody!

Szczegóły akcji i regulamin znajdziecie na profilu FB Galerii Rzeszów, w wydarzeniu „Konkurs Stwórz Urodzinowy LOOK”, oraz na www.galeria-rzeszow.pl

Beauty Day będzie również obfitowało w bogaty program pokazów i porad urodowych. Z zaproszonymi ekspertami marek kosmetycznych i dermokosmetycznych będziemy rozmawiać o aktualnych zasadach pielęgnacji, najmodniejszych w sezonie jesienno-zimowym makijażach, najaktualniejszych trendach oraz przedstawimy najgorętsze kosmetyczne nowości dostępne w Galerii Rzeszów. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać także z porad ekspertów oraz zapoznać się z ofertą wybranych marek dostępnych w Galerii Rzeszów: Douglas, Giorgio Armani, La Mer, Jo Malone, Super-Pharm, Vichy, Inglot.

Drugi Dzień Urodzin – 10 listopada

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

02-11-2018