REKLAMA

Jogurty z Jasienicy Rosielnej. Sięgnij po jakość!

Jogurty z Jasienicy Rosielnej charakteryzują się kremową, konsystencją, treściwym i rewelacyjnym smakiem. Ze względu na dużą zawartość wapnia, wzmacniają kości, są łatwo przyswajalne oraz korzystnie wpływają na florę bakteryjną naszego przewodu pokarmowego.

Dostępne są w różnych gramaturach: 150 g, 230 g i 350 g oraz smakach: truskawkowy, brzoskwiniowy i wiśniowy.

jogurt1Smacznie i zdrowo? Z jogurtami z Jasienicy Rosielnej to możliwe!

jogurt2Sięgając po jogurty z Jasienicy Rosielnej dostajesz to co najlepsze. Znasz ten smak i ufasz ich jakości!

Nasze jogurty są pełne witamin! Już jedna porcja jogurtu to spora dawka fosforu, potasu, magnezu, wapnia, cynku oraz witaminy B2 i B5 i B12, a to właśnie witaminy z grupy B są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, wspomagają trawienie, utrzymują w dobrej kondycji mięśnie, skórę, włosy i oczy, a także pomagają w zwalczaniu stresu.

Sięgnij po jakość!

Nasze jogurty są orzeźwiającym zastrzykiem energii! Są wprost idealne jako pyszny napój, lekki deser lub owocowy podwieczorek.

Jego wartość odżywcza w 100g to tylko 75 kcal.

jogurt3

OSM Jasienica Rosielna oferuje tylko i wyłącznie produkty zdrowe i smaczne, a przecież to jest to, o co każdemu chodzi: jeść smacznie i zdrowo! Coraz więcej klientów szuka żywności, jak najmniej przetworzonej i pochodzącej z pewnych źródeł. Dlatego z czystym sercem polecamy nasze jogurty owocowe!

Produkty z logo OSM z Jasienica Rosielna odznaczają się szczególną jakością, mają tradycyjny skład oraz wytwarzane są tradycyjnymi sposobami.

OSM Jasienica Rosielna posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000:2005, który gwarantuje realizację bezpiecznych wyrobów konwencjonalnych i ekologicznych.

mleczrniaWięcej informacji:
www.osm-jasienica-rosielna.pl
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
36-220 Jasienica Rosielna 208
Tel. 13 43 09 410

Artykuł sponsorowany
14-02-2018