REKLAMA

KARINA BOSAK dla WP: Nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa (FOTO)

POLSKA. Karina Bosak, żona kandydata na urząd Prezydenta RP Krzysztofa Bosaka udzieliła niedawno wywiadu dla Wirtualnej Polski. Potencjalna pierwsza dama odnosiła się tam do swoich poglądów i pracy zawodowej. Wyraziła swoje stanowisko między innymi w sprawie ewentualnego zaszczepienia na koronawirusa. – Nie czekam na szczepionkę i nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa – stwierdziła zdecydowanie Karina Bosak.

Karina i Krzysztof Bosakowie. Foto: nadesłane

Karina Bosak jest prawniczką i pracuje w Centrum Wolności Religijnej Ordo Luris. W swoich wypowiedziach w sposób zdecydowano mówi o kwestiach aborcji, feministek czy szczepień na koronawirusa.

Jak przyznała, nie zamierza szczepić się na koronawirusa, gdyż nie ma do tego przekonania.

Na pytanie dziennikarki o to, czy czeka na szczepionkę, odpowiedziała:

Nie czekam i nie zamierzam zaszczepić się na koronawirusa. Nie mam do tego przekonania. Jeśli chodzi ogólnie o temat szczepień, to obecnie jest to bardziej skomplikowana kwestia. Z punktu widzenia zdrowia społecznego szczepienia są potrzebne, ważne jednak, by nie było wątpliwości co do ich bezpieczeństwa.

foto: nadesłane

W minioną sobotę w Warszawie, ale i innych miastach w kraju i w Europie IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata – mówili organizatorzy.

Ich zdaniem generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień w Warszawie

RETRANSMISJA – www.tvPolska.pl

źródło: Red., WP, materiały nadesłane, stopnop.com.pl

10-06-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.